ZBR104A RFoG ONU xPON

ZBR104A RFoG ONU xPON

Deskribapen laburra:


Produktuaren xehetasuna

Produktuen etiketak

JANTZIAK 

■ xPON Pass Through

■ AGC funtzioa

■ Leherketa moduan funtzionamendua

■ DOCSIS 3.0 edo 3.1 onartzen ditu

■ LED adierazleak pizteko, aukerako pizteko eta itzultzeko Tx

■ -20dB probatzeko ataka

■ 12VDC-ko egokitzaile egokitzailea

■ SCTE 174 arauak jarraitzen ditu

Aplikazioak

■ CATV, HFC sareak

■ Beira gaineko RF

Deskribapena

PL10-4A nodo optiko trinkoa plataforma ezin hobea da FTTH eta FTTB sareetan erabiltzeko. DOCSIS, ahots, bideo eta abiadura handiko datuen zerbitzua eskaintzen du FTTX aplikazioen bidez. PL10-4A-k irabazien kontrol automatikoa eta leherketa moduan funtzioa ditu. RF over Glass (RFoG) komunikazio sarea. XPON funtzioa gaituta, PL10-4A EPON / GPON sarera diseinatuta dago CATV zerbitzua gastatzeko edo RFoG sarea EPON / GPON transmisio zerbitzua gastatzeko.

Zehaztapena

Aurrera Bidea

Parametroa

Unitatea

Balioa

Baldintza

Uhin-luzera optikoa

nm

1540 ~ 1560

CWDM eskuragarri

PON Pasa uhin luzera

nm

1280 ~ 1500

PON Pass Port Galtzea

dB

1

PON isolamendu optikoa

dB

> 30

Monitorearen tentsioa

V / mW

1

λ = 1550nm

Sarrera optikoaren potentzia

dBm

-6 ~ + 2

AGC Range

* Maiztasun-tartea

MHz

54 ~ 1002/1218

* 42 / 54,65 / 86,85 / 105 MHz eskuragarri

Lautasuna

dB

± 0,75

* Aldapa

dB

5 ± 1

3 ± 1 eskuragarri

Irteera itzultzeko galera

dB

≥16

Irteera optikoa itzultzeko galera

dB

> 45

* Irteera Maila

dBmV

18 ± 2

36 ± 2

1. (Pin = -1dBm,% 4 OMI / ch, 79ch NTSC, Digital ch 550MHz-tik gora
-6dB-ko desplazamenduan)

2. (Pin = -1dBm,% 4 OMI / ch, 42ch CENELEC)

dBmV

78 ± 2

96 ± 2

* C / N

dB

51

* CTB

dB

≤-65

* OSK

dB

≤-60

Zarata sarrera baliokidea

pA / Hz

<7

Itzulera bidea

Parametroa

Unitatea

Balioa

Baldintza

Uhin luzera

nm

1600 ~ 1620

CWDM eskuragarri

Irteerako potentzia optikoa

mW

1 ~ 3

2mW (3dBm) tipikoa

* RF sarrera maila

dBmV

20 ~ 40

Tipikoa

dBmV

80 ~ 100

Lautasuna

dBm

± 0,75

Sarrera itzultzeko galera

dB

≥16

Irteera optikoa itzultzeko galera

dB

> 45

* Laser optikoa piztu Maila

dBmV

15

Bezeroaren eskaera eskuragarri

dBmV

75

* Laser Optikoa itzali Maila

dBmV

-4

Bezeroaren eskaera eskuragarri

dBmV

56

Laser igotzeko denbora

anderea

≤1.3

Laser erorketa denbora

anderea

≤1,6

Beste batzuk

Parametroa

Unitatea

Balioa

Baldintza

Tentsioa

V / DC

12

100 ~ 230V-ko elikadura egokitzaile

Energia-kontsumoa

W

<5,5 W

Barne hornidura egokitzailea

Eragiketa Tenperatura

-20 ~ 55

Hezetasuna% 5 ~ 95, kondentsaziorik gabea

Konektore optikoa

/

SC / APC

Bezeroaren eskaera eskuragarri

RF konektorea

/

F

Neurriak

mm

172 * 103 * 41

Pisua

Kg

0,4

 

Eskemak Marrazkia

sd

Ez.

Deskribapena

1

Sarrerako Potentzia Optikoaren Probako Ataka: sarrerako potentzia optikoa probatzeko eta egiaztatzeko: 1V / mW

2

Sarrerako potentzia optikoaren adierazlea: sarrerako potentzia tartean dagoenean, adierazlea berde pizten da

3

Pizteko / itzaltzeko adierazlea

4

Itzuli igorlearen potentzia adierazlea: Aktibatuta funtzionatzen ari da.

5

Muntatzeko zuloa

6

IN / OUT portu optikoa: seinale optikoko kablea txertatzen du SC / APC konektorearekin

7

xPON ataka: 1310 / 1490nm PON Pasatu PON ONUra

8

RF Proba Ataka: Aurrera irteerako maila -20dB-rekin

9

Power IN / RF OUT ataka: DC korrontea Power ataka edo RF ataka bidez elikatzen da

10

Power IN ataka: + 12 ~ 15V DC sarrera

11

Lurreratzea

Kanpoko korronte egokitzailea

ht (2) ht (1) * Europa, Estatu Batuak, Britainia Handia eta beste kable estandar batzuk daude eskuragarri Switching Power Supply eta Linear Power Supply daude eskuragarri

Eskatzeko informazioa

ZBR10

-XX

Fwd.Irteera Maila

-XX

Laser mota

 eta Boterea

-XX

Konektore optikoa

-XX

LD Wluzera

-XX

Banda Zatitu

-XX

Potentzia egokitzailea

-XX

1

Aurrera bakarrik, ez AGC, ez itzultzeko biderik

78

78dBμV

D1

DFB 1mW

SA

SC / APC

31

1310nm

34

30/47

00

Bat ere ez

1A

Aurrera bakarrik, AGC, itzulerako biderik gabe

80

80dBμV

D2

DFB 2mW

SU

SC / UPC

47

1470nm

45

42/54

01

Ipar Amerika

2

Zuntz I / O bikoitza, AGC gabe, leherketa modua

85

85dBμV

D3

DFB 3mW

FA

FC / APC

49

1490nm

57

55/70

02

Europa

2A

Zuntz bikoitzeko I / O, AGC, leherketa modua

95

95dBμV

I1

DFB isolatua 1mW

FU

FC / UPC

51

1510nm

68

65/85

03

Txina

3

Zuntz bakarreko I / O, AGC gabe, leherketa modua

I2

DFB 2mW isolatua

53

1530nm

81

85/105

04

Israel

3A

Zuntz bakarreko I / O, AGC, leherketa modua

I3

DFB 3mW isolatua

55

1550nm

88

85/108

05

Japonia

4

Zuntz I / O bat, xPON atakarako 2. zuntz bat, NO AGC, leherketa modua

57

1570nm

06

Erresuma Batua

4A

Zuntz I / O bat, xPON atakarako 2. zuntz bat, AGC, leherketa modua

59

1590nm

61

1610nm


  • Aurreko:
  • Hurrengoa:

  • Idatzi hemen zure mezua eta bidali iezaguzu