Satelite bidezko hargailu optikoa

  • CATV & Satellite Optical Receiver

    CATV eta satelite bidezko hargailu optikoa

    Ezaugarriak 1. Sentsibilitate handiko detektore optikoarekin. 2. CATV eta L bandako satelite bidezko zuntzak lotzeko produktuetan goi-teknologiaren osagaia da 3. 47 ~ 2600MHz satelite eta CATV seinale digital eta analogikoekin zuntz optikoan jaso daiteke. 4. Instalazio erraza; Erabiltzaileak instalatzea komenigarria da. 5. Sarrerako potentzia + 0 ~ -13dBm-tik. 6. Interferentzia elektromagnetikoen erresistentzia gaitasun ona du. 7. Errendimendu handia baina prezio baxua. Diagramaren parametroak lan optikoa ...
  • CATV & Satellite Optical Receiver Build-in WDM

    CATV eta satelite bidezko hargailu optikoa WDM integratua

    Ezaugarriak 1. Sentsibilitate handiko detektore optikoarekin. 2. CATV eta L bandako satelite bidezko zuntzak estekatzeko produktuen goi teknologiaren itxura da. 3. 47 ~ 2600MHz satelite eta CATV seinale digital eta analogikoekin zuntz optikoan jaso daiteke. 4. Instalazio erraza; Erabiltzaileak instalatzea komenigarria da. 5. Sarrerako potentzia + 0 ~ -13dBm-tik. 6. Interferentzia elektromagnetikoen erresistentzia gaitasun ona du. 7. Errendimendu handia baina prezio baxua. Diagrama parametroak Lan optikoa Wa ...
  • Satellite Optical Receiver ZSR2600M

    Satelite bidezko hargailu optikoa ZSR2600M

    Ezaugarriak (1) Sentsibilitate handiko detektagailu optikoa hartzen du funtsezko osagai gisa, -8dBm sentsibilitatea jasotzen duena (2) Paretan muntatutako aluminiozko karkasa. (3) Bateragarria FTTx PON Tech-rekin (4) Bero-xahutze ona (5) Hainbat erabiltzaile dituzten HFC sareetarako (6) FTTx PON Tech-rekin bateragarria Parametro teknikoa Elementua Indizeak Oharra Min. Min. ≥0.9 Potentzia optikoa dB jasotzea ...
  • ZSR2600MD L band satellite optical receiver build-in WDM

    ZSR2600MD L bandako satelite bidezko hargailu optikoa WDM integratua

    Produktuaren laburpena ZSR2600MD L bandako satelite bidezko hargailu optikoa FTTH / WDM zuntzerako etxeko sare egiturara bereziki diseinatu dugun produktu nabarmena da. Oskola txikia, barne zirkuitu egitura trinkoa eta arrazoizkoa eta errendimendu adierazle bikainekin. Bizitegi-eremurako eta etxeko zuntz optikoko sarerako lehen aukera da. CWDM integratua, RFTV uhinaren luzera 1550nm-koa da. Pasatu 1310 / 1490nm uhin luzera. EPON, GPON eta ONU-rekin konektatu daiteke. Errendimendu ezaugarriak ■ For ...