Patch kablea

  • ST Single Mode Patch Cord

    ST modu bakarreko adabaki kablea

    ST modu bakarreko adabaki kablea MT serieko konektoreetako bat da. Serieko ferrulek bi gida-zulo erabiltzen dituzte, gurpilaren muturreko aurpegian diametroa dutenak eta gida-pinak konexio zehatza lortzeko. Gainera, jauzi mota desberdinak ekoizteko prozesatu daiteke. Konektorearen diseinu trinkoak jertseari nukleo ugari eta tamaina txikia izatea ahalbidetzen dio. Bestalde, ST modu bakarreko adabaki kablea oso erabil daiteke dentsitate handiko zuntz optikoko lineako inguruneetan ...
  • Single Mode To Multimode Fiber Patch Cord

    Modu bakarreko zuntz adabaki multimodalera

    Modu anitzeko zuntz adabakiko kable modu bakar hau gailutik adabaki kableak zuntz optikoko kable bidezko estekara egiteko diseinatuta dago. Babes-geruza lodiagoa hau, normalean, transzeptore optikoaren eta terminal kutxaren arteko konexiorako erabiltzen da. Merkatuan dagoen kable arruntarekin alderatuta, modu bakarreko zuntz adabakiko modu bakarreko errepikapen ona, entxufeen arteko errendimendu ona eta tenperatura egonkortasun ona ditu. Bestalde, erreal ...
  • SC to SC Single Mode Patch Cord

    SC-tik SC-ra Modu bakarreko adabaki kablea

    SC-tik SC modu bakarreko adabaki-kordoi honek bi gida-zulo ditu, ferrularen muturreko aurpegian eta gida-pinak konexio zehatza lortzeko. Oso erraza da instalatzeko eta ez dago mantentze behar berezirik. Horrez gain, MPO jauzi mota desberdinak sortzeko prozesatu daiteke. Prozesu aurreratuz hornituta, gure SC-tik SC modu bakarreko adabaki-kablea oso erabil daiteke dentsitate handiko zuntz optikozko lineako inguruneetan kableatze prozesuan, abiadura handiko funtzionamendua bermatuz. O ...
  • SC to LC Single Mode Patch Cord

    SC-tik LC-ra Modu bakarreko adabaki kablea

    SC moduko LC moduko adabaki kable hau transmisio optikoko sistemara konektatuta dago, komunikazio funtzioa akoplamendu optikoaren bidez gauzatzen baitu, eta ez dago ezer seinalearen kodeketa formatuan. Merkatuan dagoen kable arruntarekin alderatuta, gure SC-tik LC modu bakarreko adabaki kableak latentzia oso baxuko datuen transmisioa eskaintzearen eta energia hornidura tentsio oso zabalaren euskarriaren abantailak ditu. Energiaren babes bikaina eta kommutazio automatikoa ditu. Azken ...
  • MTRJ to MTRJ Fiber Optic Patch Cord

    MTRJ-tik MTRJ zuntz optikoko adabaki-kablea

    MTRJ-tik MTRJ Patch kablea babes egituraz hornituta dago. Ingurune horrek zuntz optikoan kalteak ekiditeko funtzioa betetzen du, hala nola ura, sua, deskarga elektrikoa, etab. Erdialdea argia transmititzen duen beirazko muina da. Modu anitzeko zuntz batean, muinak diametroa du, gutxi gorabehera giza ilearen lodieraren baliokidea. Modu bakarreko zuntz nukleoak diametroa du. Nukleoaren kanpoaldea beheko indize bat duen kristalezko gutunazal batez inguratuta dago ...
  • LC to LC Single Mode Fiber Patch Cord

    LC-tik LC-era Modu bakarreko zuntz adabakia

    LC-tik LC-era modu bakarreko zuntz adabaki kablea instalazio ezin hobea izan daiteke zuntz optikoa banatzeko markoa eta informazio optikoaren socket-a etengailura konektatzeko, etengailuen arteko konexioa, etengailuaren eta ordenagailuaren arteko konexioa eta arteko lotura. informazio optikoaren hargunea eta ordenagailua. Errendimendu handiz hornituta, LC-tik LC-era modu bakarreko zuntz adabakien kablea kudeaketa azpisistemari aplika dakioke. Tamaina egokia eta pisu arina direla eta, ...
  • LC Single Mode Fiber Optic Patch Cord

    LC modu bakarreko zuntz optikoko adabaki kablea

    LC modu bakarreko adabaki kablea bereziki egokia da dentsitate handiko adabakien inguruneetarako. Merkatuan dagoen kable arruntarekin alderatuta, kable hau konektore ultra-txikiarekin hornituta dago, eta horrek espazio gehiago aurrezten du kable-jertsea arruntarekin alderatuta, tiran eragin gabe. Miniaturazko konektorearen buztana zorroa LC konektore isatsaren ohiko zorroa baino laburragoa da, kabineteen kudeaketarako leku gehiago aurrezten baita. Errendimendu handia dela eta, LC modu bakarreko adabaki kableak motzagoa du ...
  • FC Single Mode Patch Cord

    FC modu bakarreko adabaki kablea

    · EIA / TIA 604-2 betetzen du, zeramikazko ferrularekin, abiadura handiko kable sareetarako. · Inprimatutako kableak kable desberdinak argitzen eta ezagutzen laguntzen du. · Zirkonia Zeramikazko Ferrula Optimum IL eta RL. · Okertu gabeko zuntz kableak erresistentzian errendimendu bikaina erakusten du. · K = K kartoi-paketeak zure produktuen babes maximoa eskaintzen du. Zehaztapena FC konektorea FC jaka OD 1.6 / 1.8 / 2.0 / 3.0mm zuntz modua 9 / 125μm jaka kolorea horia leuntzeko APC APC jaka materiala PVC (OFNR), OFN ...
  • ST to ST OM3 Duplex Patch Cord

    ST-tik ST OM3 duplex-adabaki kablea

    · EIA / TIA 604-2 betetzen du, zeramikazko ferrularekin, abiadura handiko kable sareetarako. · Inprimatutako kableak kable desberdinak argitzen eta ezagutzen laguntzen du. · Zirkonia Zeramikazko Ferrula Optimum IL eta RL. · Okertu gabeko zuntz kableak erresistentzian errendimendu bikaina erakusten du. · K = K kartoi-paketeak zure produktuen babes maximoa eskaintzen du. Zehaztapena ST konektorea ST jaka OD 1.2 / 1.6 / 2.0 / 3.0mm zuntz modua 50 / 125μm OM3 jaka kolorea Aqua leuntzea UPC UPC jaka materiala PVC (OFNR), OFNP, LSZH sartzea ...
  • SC to SC OM4 Duplex Patch Cord

    SC-tik SC OM4 duplex-adabaki kablea

    · EIA / TIA 604-2 betetzen du, zeramikazko ferrularekin, abiadura handiko kable sareetarako. · Inprimatutako kableak kable desberdinak argitzen eta ezagutzen laguntzen du. · Zirkonia Zeramikazko Ferrula Optimum IL eta RL. · Okertu gabeko zuntz kableak erresistentzian errendimendu bikaina erakusten du. · K = K kartoi-paketeak zure produktuen babes maximoa eskaintzen du. Zehaztapena SC konektorea SC jaka OD 1.2 / 1.6 / 2.0 / 3.0mm zuntz modua 50 / 125μm OM4 jaka kolorea Aqua leuntzea UPC UPC jaka materiala PVC (OFNR), OFNP, LSZH sartzea ...
  • MPO To LC Duplex OM3 Duplex Patch Cord

    MPO LC Duplex OM3 Duplex Patch Kablea

    MPO tik LC Breakout kableak dira aukerarik onena dentsitate handiko zuntz sareetarako. Ethernet azkarra, zuntz kanala, datu zentroak eta gigabit ethernet aplikazioetarako bereziki diseinatuta dago. 12 zuntz arneseko kable hau (6) SFP + MPO egokitzaile panel eta MPO enbor batera konektatzeko erabiltzen da. Zehaztapena A konektorea MPO emea (pinik gabea) konektorea B LC UPC Duplex zuntz modua OM3 50 / 125μm uhin luzera 850 / 1310nm 40 / 100G Ethernet Distantzia 100m 850nm 10G Ethernet Dis ...
  • MTP OM4 Patch Cord

    MTP OM4 adabaki kablea

    50 / 125μm OM4 multimodo bihurgunerik gabeko zuntz optikozko kableak ahultasun txikiagoa du okertuta edo bihurrituta dagoenean ohiko zuntz optikoko kableekin alderatuta eta horrek zuntz optikoko kableen instalazioa eta mantentzea eraginkorragoa izango da. Dentsitate handiko kableetarako leku gehiago aurreztu dezake datu zentroetan, enpresa sareetan, telekomunikazio geletan, zerbitzari baserrietan, hodeia biltegiratzeko sareetan eta zuntz adabakiko kableak behar diren tokietan. 50/125 OM4 zuntz optiko multimodo kable hau ezin hobea da ...
12 Hurrengoa> >> 1/2 orrialdea