EPON OLT

  • ZJ5610-EL Series EPON OLT

    ZJ5610-EL seriea EPON OLT

    ZJ5610-EL integrazio handiko eta gaitasun ertaineko EPON OLT kasetea da, operadoreen sarbide eta enpresa campuseko sareetarako diseinatua. IEEE802.3 ah arau teknikoak betetzen ditu eta YD / T 1945-2006 EPON OLT ekipoen eskakizunak betetzen ditu sarbide sarerako eskakizun teknikoak — Ethernet Ethernet Passive Optical Network (EPON) eta China Telecom EPON 3.0 eskakizun teknikoak oinarritzat hartuta. ZJ5610-EL serieak irekitasun bikaina, edukiera handia, fidagarritasun handia, software funtzio osoa, e ...
  • xPON OLT ZC8500

    xPON OLT ZC8500

    Sarrera 1. Garraiolari mailako dentsitate handiko rack mota PON OLT ekipamendua 2. 1G-EPON, 10G-EPON eta GPON plataforma uniformea ​​3. 10 PON zirrikituak, 160 1G-EPON edo 80 10G-EPON ataka edo 160 GPON ataka 4 PON lotura optikoaren babesa, kontrol-plaka nagusien erredundantziaren babesa, potentzia moduluen erredundantziaren babesa. Ezaugarriak 1. Estandarra: EPON betetzen IEEE802.3-2008 estandarra, GPON betetzen ITU-T G.984 estandarra. 2. Gaitasun handia: 160 1G-EPON ataka edo 80 10G-EPON ataka edo 160 GPON ataka. 3. Portu anitzekoak: GE Comb ...
  • Outdoor EPON OLT ZC6000

    Kanpoko EPON OLT ZC6000

    Sarrera 1. Garraiolari mailako EPON OLT ekipamendua 2. 1550 nm-ko EDFA modulu konektagarria aukerakoa 3. 8 PON ataka 4. Kalitate industrialeko diseinua, guztiz itxita galdatutako Al shell 5. Potentzia modulu erredundanteak Ezaugarriak 1. Estandarra: IEEE802.3-rekin bateragarria 2008ko araua. 2. Zerbitzu interfazea: sare aldea: 2 GE ataka elektriko eta 2 10GE ataka optiko, erabiltzaile aldea: 8 GEPON ataka. 3. EDFA funtzioa: konektatzeko moduko CATV EDFA moduluak eskaintzen ditu eta irteerako potentzia optikoa pertsonaliza daiteke. 4. Erlijio handia ...
  • Carrier-grade box-type EPON OLT ZC1600

    Garraiolari kalifikazioa duen EPON OLT ZC1600 kaxa motakoa

    Sarrera 1. Garraiolari mailako EPON OLT ekipoa 2. Eskala txikiko sarbide egokia, instalatzeko malgua 3. 16 PON ataka 4. PON lotura optikoa babestea, potentzia modulu erredundanteak Ezaugarriak 1. Estandarra: IEEE802.3- 2008ko araua. 2. Edukiera: 16 PON portu. 3. Ataka anitzak: sarearen aldean GE ataka (elektrikoak eta optikoak) eta 10GE ataka optikoak eskaintzen ditu. 4. Fidagarritasun handia: potentzia moduluen erredundantziaren babesa, haizagailuen moduluen erredundantzia, PON esteka optikoaren proteina ...